מאמרים
האפקטיביות המפתיעה של פרסום בחנויות הדפס דואל
מחקרים שנעשו לאחרונה מצביעים על כך שהצרכנים נמשכים יותר לפרסומות מחוץ לבית, הם מוצאים אותם יותר מעניינות, מוכנים להשקיע יותר זמן בצפייה בהם, וזוכרים אותם לזמן רב יותר, למה זה קורה?
 
כשלונות קודמים של הטמעות שילוט דיגיטלי ואיך להמנע מהן הדפס דואל

פרויקטים רבים של הטמעת שילוט דיגיטלי נכשלים כישלון חרוץ. לכאורה, הטמעה שלמערכת מסכים שמעבירה מידע ללקוחות נראית טריוויאלית ופשוטה, אולם הנחה זו בדיוק גורמת למטמיעים לזלזל בהרבה נקודות חשובות לאורך הדרך של התקנת מערכת שכזו,ולצערנו התוצאה היא מיידית וכואבת – המסכים לא משרתים את המטרות שלשמם הוצבו,ההחזר עבור ההשקעה לא נראה באופק וההטמעה כולה נחשבת לכישלון.

 
תיק לקוח - המסלול האקדמי המכללה למינהל הדפס דואל

במסלול האקדמי המכללה למינהל  נוצר צורך להעביר לתלמידים מידע עדכני ודינמי, שיהיה נגיש עבורם ברחבי המכללה. עד היום השתמשו במכללה במודעות שהועברו לסטודנטים דרך מייל ומערכת הודעות אלקטרונית שהצריכה מהתלמידים ישיבה מול המחשב ומעקב מתמיד.

המכללה ביקשה לשפר את שירותי המידע שניתנים כיום לתלמידים באמצעות רשת האינטרנט ולהפוך את המידע נגיש לכל גם כשאינם מול המחשב.

 
הדרך לפרסום נכון בקמעונאות הדפס דואל
כבר היום מוצבת כמות אדירה של פרסומות בתוך העסק, מספר עצום של שעות עבודה וכוח אדם מושקע בהצבת שלטים שונים, הדפסה של מבצעים, החלפת פלקטים ורול-אפים ועוד.
 
תשע סיבות להטמעת שילוט דיגיטלי בתקשורת פנים ארגונית הדפס דואל
תקשורת פנים ארגונית הוא מושג עתיק והיום משתמשים במספר כלים בשביל להפיץמידע בחברות וארגונים, ביניהם: דואר אלקטרוני, עלונים, שיחות עם ההנהלה,פורטל ארגוני. אבל שילוט דיגיטלי מביא לנו מספר יתרונות שעד היום לאיכולנו לקבל, יתרונות משמעותיים שישנו את הדרך שבה הסתכלנו עד היום עלתקשורת פנים ארגונית
 
יש לך טלוויזיה בעסק והיא נשארת כבויה? הדפס דואל

במקומות רבים השכילו בעלי העסק להבין שהצבת מסך דיגיטלי בעסק יעזור למיתוג העסק והעלאת הערך המוסף של המבקר בחנות. אולם, לצערנו לאחר זמן לא רב נתקלים בעלי העסקים בבעיה חדשה: חוסר בתכנים להצגה.
 
מוסדות חינוך ולוח המודעות הדפס דואל

מוסדות חינוך תמיד צריכים לתקשר עם קהל גדול מאד של תלמידים, מורים, מבקרים והורים. המנהלים צריכים להשקיע בפיתרון שיראה תוצאות מיידיות גם למשתמשים בו וגם לקהל שהוא פונה אליו ובנוסף לכך מאפשר הטמעה פשוטה וקלה לסגל והתלמידים שמתחלפים בקצב גבוה.
 

 
עשרת הדיברות לתוכן איכותי הדפס דואל
תוכן מהווה את המכשול הכי רציני בדרך למערכת שילוט דיגיטלי מוצלחת. מערכת תצוגה יפה וממוקמת היטב ככל שתהיה לא תועיל לנו במאומה אם לא יהיה עליה תוכן איכותי ועדכני.
 
סקירת יתרונות השילוט הדיגיטלי בקמעונאות הדפס דואל

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) צובר תאוצה בשנים האחרונות כצורת הפרסום האפקטיבית ביותר, האפשרות להתאים את התכנים המוצגים בקלות לקהל היעד, והירידה התמידית במחירי המסכים הופכים את הטכנולוגיה למבוקשת מאי פעם ואת ההחזר עבור ההשקעה לקרוב מתמיד. לפניכם מונחת סקירה של היתרונות האפשריים מהצגת פרסום דיגיטלי בעסק.

 
פרסום בעסק - דפוס או דיגיטלי? הדפס דואל
בימינו, כשבכל תחום שתפתח עסק תגלה שיש לך יותר מתחרים ממה שדמיינת, גדל הצורך להתבלט ולמשוך תשומת לב מלקוחות פוטנציאליים.
בעולם מתקדם ותחרותי שכזה, הצגת תוכן סטטי זו דרך מיושנת ולא מושכת. הלקוחות כבר התרגלו לכל עלון או שלט מודפס, כמעט ואין דבר שהם לא ראו, וקשה מאוד להמציא את הפרסומת המודפסת מחדש.
לא משנה איך נסתכל על זה, תשומת הלב שייתנו הלקוחות לפרסומות מודפסות הינה מעטה עד לכלל לא, הם פשוט ראו כבר הכל, הטכנולוגיה קיימת מאות שנים וכמעט ולא התחדשה כלל.